Craftění a elementy v Lightnite

Lightnite dostává po troškách nový obsah a nové vylepšení. Od verze 0.4.4.1 je ve hře vedle několika zajímavých vylepšení a úprav také nová DM mapa, pro kterou si hráči odhlasovali název Bandits Paradise.

Hráči také dostávají po troškách i nové informace o velkých a zásadních věcech chystaných do Lightnite X. Minule vzpomínaní noví vývojáři, kteří posílili řady Satoshi’s Games, zveřejňují informace o tom, kam posouvají vývoj obou verzí Lightnite a na co se můžeme těšit u nových Solana NFTs, jejichž vymintování bylo odloženo až na léto.

A nebude toho zrovna málo. Lightnite X totiž má pracovat s teorií multiverza, odkud jednotlivé postavy (Paladins) budou pocházet a využívat vlastností a výhody jednotlivých elementů přiřazených k tomu či onomu univerzu.

Nevycraftíte si tak jen oblečky, ale například i nové unikátní zbraně nebo batohy, jejichž vzhled a vlastnosti budou rozličné opět podle toho, z jakého univerza a od jakého paladina budou pocházet. Na scénu tak přicházejí nové governace tokeny $XNITE a utility tokeny $BOTU (Blood Of The Universe), se kterými si budete pomocí elementů vylepšovat nebo upravovat své jedinečně NFTs, jež pochopitelně budete moci prodávat na tržištích jako jsou OpenSea a Magic Eden.

A aby toho nebylo málo, tak rarita i unikátnost takto vycraftěných NFTs budou jedinečné i díky tomu, v jaké guildě hráč bude. Podrobnosti zatím nejsou, ale nápad to je velice zajímavý. Mohou tak být hodnotnější NFTs vycraftěnými hráči z nějaké top ranked guildy? Budeme budovat specificky zaměřené guildy za účelem craftění co nejvzácnějších NFTs? Jak se vám tento koncept líbí?

Lightnite je free-to-play

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

2 komentáře: „Craftění a elementy v Lightnite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..