Turnaj v LightNite ve spolupráci s RoseonWorld proběhne 22. 5. 2022

Satoshi´s Games spojili své síly s RoseonWorld, a aby přilákali nové hráče a zároveň odměnili ty stávající, rozhodli se uspořádat turnaj plný zajímavých cen.

RoseonWorld je mobilní aplikace pro správu kryptoměn a jejich dceřinná společnost mimo jiné také investuje do blockchainových her.

A teď již k samotnému turnaji, který se uskuteční v neděli 22. května 2022 ve 12:00 hodin našeho času (v 18:00 hodin pro Asii, odkud pochází RoseonWorld). Celkem proběhnou čtyři kola Battle Royale solo, ve kterých se bude hodnotit jak jednotlivé pořadí hráčů, tak počet zabití soupeřů. Z těchto čtyř kol pak vzejdou vítězové, kteří si rozdělí zajímavé ceny. Ve hře jsou mimo jiné 2x NFTs z nové kolekce LightNite X, jejichž mintování proběhne v létě, 5x XNITE Pass, 10x Whitelist LightNite X, $50 $LNC token, $250 $ROSN token, 2x Roseon NFTs a 200 P2E bodů.

Bodování pořadí v turnaji

Po každém kole se sečtou body za umístění a zabití soupeřů. Kola budou čtyři, takže šance na úspěch nebude záviset pouze na náhodě, kdo zrovna vyskočí z lodi s vámi. Rozdělení bodů bude následující:

1. místo = 12 bodů
2. místo = 9 bodů
3. místo = 7 bodů
4. místo = 5 bodů
5. místo = 4 body
6. – 10. místo = 3 body
11. – 15. místo = 2 body
16. – 20. místo = 1 bod
21. – 32. místo = 0 bodů
Navíc bude udělen 1 bod za každého zabitého soupeře.

Pokud vás turnaj zaujal, zbývá už jen vyplnit registraci na těchto stránkách. Doporučuji moc neotálet, protože místo je pouze pro 30 hráčů a polovina účastníků svou registraci již vyplnila.

Všechny potřebné instrukce a přístupová hesla do hry budou zveřejňována na Twichi Satoshi´s games, kde se můžete zúčastnit také jako diváci turnaje a podpořit tak svého favorita nebo favoritku.

Kdo vyhraje první NFTs z kolekce LightNite X?

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Turnaj v LightNite ve spolupráci s RoseonWorld proběhne 22. 5. 2022

  • 28 dubna, 2022 (4:38 am)
    Trvalý odkaz

    Super novinka 😉 A zároveň Tě vítám v redakci 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..