Vývoj Lightnite neustává

Události posledních týdnů celý vývoj Lightnite citelně protahují, ale to neznamená, že se zastavila i hra samotná, ačkoli to tak na první pohled vypadá.

Satoshi’s Games připravují nové vymoženosti, které udělají obě verze hry modernější, uživatelsky přívětivější i zábavnější. Hráči se budou moci připojit do probíhajících her. Při nedostatku hráčů budou v bitvách NPC boti (doufejme že již v květnu 2022). Co nevidět budou obnoveny výplaty a spuštěny i regionální servery, takže konečně budeme mít rychlejší EU spojení. V konceptech jsou zvířata i nové budovy, nové oblečení pro postavy, na začátku každé BR budeme vyskakovat z nového letounu atd. Satoshi’s Games se rozrostli o dalších 6 vývojářů, kteří uspíší vývoj a dostanou obě verze hry z bety k oficiálnímu vydání.

Ze všeho nejdřív by se měla objevit nová mapa pro Death Match o jejíž názvu se aktuálně hlasuje na oficiálním Discord serveru.

Lightnite je ideální pro streamery

twitch tv

Marketing Lightnite ještě ani nezačal a hra si i bez větší propagace prošla počátečním hypem k současnému útlumu aktivity většiny hráčů kvůli dočasně deaktivovaným odměnám. Ale tam, kde někteří vidí problém, mohou jiní vidět příležitost. Prázdné roomky a dlouhé čekání na ostatní hráče by nemělo být na škodu pro streamery, kteří si chtějí zahrát se svoji komunitou. Hra je zábavná a vyvážená, celý projekt je již ve velice slušném a hratelném stavu a navíc zcela zdarma! Hráči se nepotřebují kvalifikovat do lig a tříd a prakticky všichni mohou jednoduše po instalaci hry hrát stejný zápas. Navíc pokud bude chtít streamer hrát Battle Royale se svými diváky, nemusí zakládat nehodnocenou custom roomku, ale můžou všichni skočit na ranked hru, kde mají hodně velkou šanci, že moc cizích protihráčů nebude, takže skutečně bude hrát hlavně se svoji komunitou a čímž si i všichni zúčastnění plní postupy v battle passu, ze kterého nadále získáváme odměny v BTC satoshi!

Turnaje pořádané komunitou lákají hráče i diváky na airdopy BTC satoshi. Jsou organizované prakticky každý den, ale jejich nevýhodou je, že jsou po celém světě a kvůli časovému posunu mnohdy pořádány pro nás v nevhodnou dobu. Další nevýhodou je, že jsou to malí streameři bez větší divácké komunity, takže se jim sice často podaří zaplnit všechna místa na lodi, ale hra je v ostatních časech povětšinou bez hráčů.

Vše je velmi individuální. Noví streameři nemusí rovnou rozdávat saty výhercům nebo divákům, ale mohou vyhlásit turnaje o předplatné jejich kanálu atd. Nebo si prostě jen vyzkoušet zahrát něco nového 🙂

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Vývoj Lightnite neustává

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..