Výplaty obnoveny za nových podmínek

Dlouhé měsíce si nemohli hráči Lightnite poslat své získané satoshi na svoji vlastní Lightning peněženku kvůli deaktivovaným výplatám, což se pochopitelně dotklo i všech ostatních her v Elixiru a nejcitelněji to bylo znát v masivním odlivu hráčů. Nyní se situace obrací k lepšímu, avšak s jistými ultimáty, které se ale nemusí líbit všem.

bitcoin výhra

Satoshi´s games přichází s novým systémem výplat, který by měl být udržitelnější a samozřejmě také souvisí s připravovaným přechodem na LightNite X. Ten by měl být mimo jiné v důsledku chování některých hráčů, kteří pouze „farmili“ odměny a nešlo jim o hraní hry jako takové. Nový systém je tedy zaměřen na aktivitu hráčů v takzvaném Battle Passu. Hráči plní denní a týdenní mise, čímž získávají zkušenosti a zvyšují svůj Battle Pass level. A právě tato úroveň bude důležitá pro nově vytvořený systém výběrů.

  • 10. úroveň Battle Pass – úroveň výběru 1 (maximálně 5.000 satů za den)
  • 20. úroveň Battle Pass – úroveň výběru 2 (maximálně 10.000 satů za den)
  • 30. úroveň Battle Pass – úroveň výběru 3 (maximálně 20.000 satů za den)
aktualizace výběru odměn

Aby to nebylo tak jednoduché, k obnově Battle Passu bude docházet každých 60 dní. Co to tedy znamená? Jakmile Battle Pass vyprší, už nebude možné provádět výběry, dokud zase nezískáte minimálně 10. úroveň plněním nových misí.

Přidání botů do hry, které proběhlo v minulé aktualizaci, by mělo zajistit, že si každý hráč bude moci vybojovat svoji úroveň a nebude tedy jeho možnost výběru záviset na aktivitě ostatních hráčů. Tím jsou ale nuceni všichni hráči ostatních her v Elixiru aktivně hrát Lightnite, pokud si chtějí nechat vyplatit vyhrané saty.

Možnost výběru dle tohoto systému a vynulování Battle Pass levelu by měly být již v pondělí 23. května 2022 a vy se budete moci pustit do plnění misí a získávání lepší úrovně pro rychlejší výběr vašich satoshi.

Jak je uvedeno na blogu hry, všechno spěje k vydání nové verze LightNite X, datum však ještě není stanoveno. Vydání LightNite X bude znamenat konec výplat v satoshi. Budete-li mít na účtě ještě nějaké satoshi, budete vyzváni k jejich převodu na $LNC tokeny a pokud to ve stanovené době neuděláte, tak o ně jednoduše přijdete. Tvůrci dále slibují nový systém odměňování, který by měl být na podzim roku 2022 a o prázdninách by mělo dojít k mintování nových Solana NFTs. Na více informací si ale budeme ještě muset počkat.

Lightnite je free-to-play

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

2 komentáře: „Výplaty obnoveny za nových podmínek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..