Jak to bude s přechodem na Xnite?

lightnite logo

Během posledních měsíců jsme se od vývojářů dozvěděli, že z Lightnite přechodem na síť Solana vznikne identická, ale přesto jiná verze hry – Xnite. Jaké další informace jsme se dozvěděli právě dnes?

Satoshi’s Games se na blogu hry rozepsali o tom, co hráče čeká v nejbližších dnech a hlavně, co čeká jejich odměny v podobě získaných bitcoin satoshi a NFTs. Pojďme si to stručně shrnout.

Prioritou bude nová verze Xnite na Solaně, zatímco stará (původní – současná) verze hry má být nadále dostupná všem hráčům, ale již se na ní nebude pracovat, nebude dostávat nové aktualizace a nový obsah.

S novou verzí Xnite přijde i nový Elixir launcher, který v současné verzi trpí mnoha nedostatky a problémy, kvůli nimž byly dlouho nedostupné výplaty a obchodování NFTs mezi hráči také velice často nefungovalo zcela spolehlivě. Z výše popsaných důvodů se musíme připravit na následující:

  • 9. června bude ukončeno obchodování NFTs mezi hráči, prodej nových NFTs a výběr NFTs do vlastních peněženek.
  • 1. července ukončení depozitů NFTs z peněženek hráčů zpět do hry.
  • 10. srpna budou ukončeny výplaty satoshi do Lightning peněženek hráčů.

Co teď mám dělat se svými NFTs?

Sami vývojáři doporučují nechat svoje NFTs ve hře, budou tak automaticky zmigrovány na novou verzi. Rozdíl však bude mezi tím, zda jste NFTs vyhráli nebo zakoupili. Zakoupená NFTs budou vyměněna za nová NFTs v odpovídající hodnotě v XNITE, zatímco za NFTs obdržené jako odměny za hraní, získáte balíček s neobchodovatelnými skiny. Samozřejmě, můžete si svoje NFTs do 9. června ze hry poslat na svoji Liquid peněženku, avšak je potřeba počítat se síťovým poplatkem 2000 sats (9.1 CZK). Navíc, ať chcete nebo nechcete, od 9. června budete dostávat neobchodovatelné skiny za postup v Battle Passu. Nebude se však jednat o NFTs a tyto skiny již nebudou migrovat do XNITE.

A co moje vyhrané satoshi?

Hráči si budou moci své satoshi převádět do tvých peněženek až do 10. srpna, podmínkou však zůstává splnění minimálně 10. levelu Battle Passu. Po tomto datu již nebude možné saty vybírat, hráči ale získají šanci na drop $XNITE. To by mělo v praxi znamenat, že obdrží ekvivalentní hodnotu satů v $XNITE v průběhu počátečních 6 měsíců poté, co aktivují svůj účet Xnite nebo dojde ke generování tokenů $XNITE (podle toho, co bude později). Satoshi´s Games hráčům slibují další podrobnosti, až se opět přiblíží přechod na XNITE.

Lightnite je free-to-play

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..