Víme datum vydání No Way Back

S poslední aktualizací knihovny Elixir se nám naskytla příležitost podívat se na podrobnější informace o chystaném titulu No Way Back, který bude následovník Lightnite a v knihovně už má svoji stránku.

Datum vydání 25.12.2022

Na zmiňované stránce se můžeme podívat na úvodní trailer, obrázky, stručný popis hry, proklikat se na litepaper nebo oficiální www stránku hry. Dozvíme se zde také datum, kdy by měl NWB být vydán: 25.12.2022. Spuštěn už byl také Dapp Testnet: https://dapp-testnet.nowayback.io/ a Dapp Quick Guide: https://ln.onl/NWB-dapp

Ovšem stále není nic oficiálně potvrzeno od samotných tvůrců Elixir Games (dříve Satoshi’s Games), proto berme všechny informace s rezervou. U tohoto vydavatele máme bohaté zkušenosti s mnohými odklony od plánovaných cílů, náhlé změny, či zamlčování nebo popírání již dříve potvrzených informací. Ostatně vývoj jejich hry Lightnite je toho zářným příkladem.

Víme akorát to, že kdo by se chtěl přidat do bety No Way Back ještě před výše zmiňovaným datem, má šanci získat předběžný přístup za aktivitu na discordu a účastí v komunitních turnajích.

Podle obrázků i kousků informací na sociálních sítí víme to, že Lightnite je zde cítit v mnoha aspektech a mělo by zde být možné používat skiny i z jiných her v Elixiru (konečně) a mintování a úpravy skinů budou za pomocí tokenu $NWB na dapp platformě Immutable X. Finální blockchain ale ještě není jistý, může to být na solaně, na Immutable X nebo na obou. Nejspíše jste si všimli, že zde nedominuje Low Poly grafika, mapa bude mít hodně futuristických prvků a aktualizovaná roadmapa na discordu uvádí, že jakmile budou všechny herní mechaniky z Lightnite zmigrovány do No Way Back, můžeme se těšit na nový Season pass se spoustou novinek. Tvůrci se chtějí oprostit od spekulantů, kterými se kvůli P&E prvkům v Lightnite hra jen hemžila a kteří nacházeli stále nové podvodné způsoby, jak ze hry dostat co nejvíce satoshi. Chtějí nejprve vytvořit zábavnou hru a postupně do ní přidávat Play&Earn mechaniku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..