Xnite se mění na No Way Back

Pokud se vám zdálo, že Lightnite přes léto nedostává žádné updaty a dlouho se kolem hry nic nedělo, tak to nebylo snění. Optikou běžného uživatele/hráče se navenek skutečně dlouho nic nedělo a hra a její vývoj zdánlivě ustala, ale pod povrchem se mění naprosto všechno od samých základů. Všechny informace jsou zatím neoficiální a byly pochyceny z komunikace na Discordu hry.

Rebrand a škrty

Satoshi’s Games se přejmenovali na Elixir Games a dotklo se to i obměny personálního zastoupení ve studiu. Přestala fungovat jejich oficiální www stránka a i v samotné knihovně Elixir přibývají i ubývají hry prakticky každým dnem. Pro nové hráče již nejsou dostupné tyto hry: Sat Shooter, Lightning Strike, Sugar Sats, Zombie Hodler, Hodler Defense, Itamae Warrior a Save Santa. Hráči, kteří mají tyto hry již zakoupené, mají k těmto hrám nadále přístup, ale nováčcci si je již nenainstalují. Chtějí se tak odstřihnout od rozdávání BTC satoshi a v obsažených hrách se soustředit hlavně na NFTs a vydávat jen kvalitní tituly. Zřejmě svůj celý BTC budget rozdali mezi hráče a už nemají z čeho dávat dál. Celkově se změnou názvu nejen studia, ale i titulu, chtějí odstřihnout od jakékoli spojitosti s kteroukoli kryptoměnovou technologií (Lightnite vycházel z bitcoinového Lightning Network)…

No Way Back

Odložené mintování nových Solana NFT bylo naplánováno na 1.8. , ale nyní už máme po termínu a nikde o tom není žádná zmínka. Má to své opodstatnění. Xnite / Lightnite se také odkládá a místo něj má být titul s názvem No Way Back (NWB), který by neměl být malou indie hrou, ale tvůrci se snaží o AA+ hru, která by měla být Lightnitem inspirovaná a vycházet z něj. Přeci jen v Lightnite se tvůrci hodně naučili, zjistili co dělají dobře a co naopak příliš nefunguje a v těchto chvílích pilně pracují na demu, které již mělo být oznámeno, možná i dokonce vydáno, ale jak už to tak u vývoje her bývá, muselo být odloženo, protože ještě není v takové kvalitě, aby ho mohli představit veřejnosti.

Play to Own / Play & Earn

Zapomeňte tedy na $LNC, $XNITE nebo $BOTU tokeny, vývojáři se jejich (ne)existenci snaží přejít mlčením. Máme pouze příslib toho, že NWB bude mít svůj vlastní token, možná dva, ale na jaké technologii a kdy budou, zatím nikdo neví. Play to Own / Play & Earn zmiňuje CEO společnosti. Doufejme, že odklad a celkový rebuild značky je kvůli správnému uchopení metaverse možností a všeho toho, co nám slibuje budoucnost a nové technologie.

Ale stále nic neohlášeno…

Berte na vědomí, že uvedené informace zatím nejsou oficiální a jedná se o drobky z komunikace na sociálních sítích. Jediná potvrzená informace je o změně názvu hry i vývojáře. Sami tvůrci doufají, že svoji hru již nebudou muset po čtvrté přejmenovávat a předělávat. Jakmile se dozvíme více, přineseme update 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..