Herní módy

Lightnite není jen Battle-Royale. Již během vývoje si můžete zahrát dva herní módy a máte přístup do sandboxu.

COVID19

sars covid 19 lightnite minihra

Obrovské sars-cov-2 viry rozšiřují nákazu po různých místech na mapě. V tomto singleplayeru se musíte rozhodnout, jestli bude lepší nejdříve zničit všechny viry nebo spóry produkující další viry. Času moc není, náboje ubývají a blízký kontakt s viry je smrtící, cílem je zlikvidovat všechna postižená místa. Podle nahraných bodů vám každé 3 hodiny náleží odměna v BTC satoshi:

  • 1 000 až 3 000 bodů: Výhra 100 sat + 1 skin
  • 3 000 až 10 000 bodů: Výhra 100 sat + 2 skiny
  • Více než 10 000 bodů: Výhra 100 sat + 3 skiny

Denně tak lze získat 800 sats při pravidelném hraní. Podrobně zde. Podívejte se také na Průvodce minihrou Covid-19.

Casual (ve vývoji)

Čistý battle-royale, kde nepotřebujete vědět, jak funguje bitcoin. A přesto tu budete mít šanci nějaké ty satoshi vyhrát i ztratit . Podle velikosti týmu budou tři režimy

  • Solo (1 hráč)
  • Duo (2 hráči)
  • Squad (4 hráči)

Od verze 0.3.1 je až osmi hráčům najednou přístupná základní verze PvP multiplayeru. Celá hra je na 5 minut a vítězí ten hráč, který nastřílí nejvíce bodů. Štosování satů tu zatím není možné, ale počítá se s jeho budoucí implementací.

Aréna (ve vývoji)

Specifický souboj pro 20 hráčů (počet hráčů zatím není pevně stanoven), kteří se budou připojovat do poolů podle ranku a hodnoty věcí, které mají na sobě. Vybíráte si arény podle toho, kdo v nich je a jaké předměty mají hráči na sobě. Jinými slovy, v těchto zápasech bude vyžadován určitý dress-code. S vašimi NFT jdete doslova s kůži na trh. Pokud vás někdo zabije, vaši výstroj může sebrat jiný hráč. Pokud ovšem váš drop nikdo do konce hry nesebere, tak bude navždy odstraněn ze hry (smazán na blockchainu)!

Tímto se bude zvyšovat hodnota zbývajících kusů. Až bude existovat jen pár jednotek Rare a Premium tokenů, souboje o ně budou velice napínavé a adrenalinové.

A víte, co na tom bude nejlepší? Když se vám bude dařit, vyhrajete zápas a posbíráte při tom dostatek dropů, můžete si je nechat, někomu věnovat, nebo je na tržišti prodat. Původní majitelé tak budou mít možnost znovu se shledat se svojí vzácnou výstrojí 🙂

Chcete si naštosovat satoshi v Lightnite?

vyhrajte btc v lightnite

Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní nejnovější verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Se slevou navíc dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!