Jak nainstalovat Lightnite

Předplatitelé mají ve svém webovém prostředí na stránce play.lightnite.io zpřístupněnou položku Download.

download lightnite

Po kliknutí se vám zobrazí dialog, ve kterém jste upozorněni na to, že hra Lightnite je stále ve vývoji, ať nemáte zbytečně vysoká očekávání a že se může sem tam vyskytnout nějaký bug.

Pod tímto upozorněním zaškrtnete potvrzení, že výše uvedenému rozumíte a berete ne vědomí, čímž se vám aktivuje tlačítko Download Game, které vám zobrazí aktivační klíč pro knihovnu Steam.

Pokud se vám místo klíče zobrazí chybová zpráva o vyčerpání klíčů, nevěšte hlavu. Vývojáři už o tom zpravidla budou vědět a budou pracovat na dodání dalších klíčů. Prostě to zkuste později a váš klíč by měl být k dispozici.

steam klíč pro hru Lightnite

Klíč, který jste získali výše uvedeným způsobem nyní můžete aktivovat ve službě Steam. Pokud ještě nemáte účet na Steamu, vytvoříte si ho na adrese Register a Steam Account. Klienta služby Steam pak stáhnete na adrese Download Steam. Aktivaci klíče Lightnite můžete provést dvěma způsoby:

  1. Přímo v klientovi Steam: kliknete v levém dolním rohu na + PŘIDAT HRU
  2. Ve webovém rozhraní služby Steam po přihlášení na adrese https://store.steampowered.com/account/registerkey

V novém okně opíšete nebo vložíte vykopírovaný aktivační klíč hry Lightnite. Tlačítkem další se pak dostanete k výběru adresáře, kam se nainstaluje hra.

Po instalaci bude hra Lightnite dostupná ve vaší knihovně her.