Jak nainstalovat Lightnite

Pokud chcete hrát hry jako jsou Lightnite, Satvival, Hodler Defense a podobné za jejichž hraní dostáváte zaplaceno v BTC a NFT, musíte mít vytvořený svůj herní účet v knihovně Elixir, se kterým se pak budete přihlášovat ke všem obsaženým hrám. Účet si vytvoříte a hru Lightnite s 20% slevou zakoupíte přes tento odkaz, kde navíc dostanete 500 BTC satoshi do hry a jeden NFT skin.

elixir app logo

Instalace přes Elixir

Na stránce elixir.app případně na play.lightnite.io v sekci Download si stáhnete klienta Elixir pro spouštění her, ve kterých se hraním vydělává krypto. Je to obdoba např. Steamu nebo Epic Game Store, avšak v této knihovně jsou pouze hry, které vás odměňují kryptoměnou za hraní.

Kliknutím na tlačítko Download stáhnete zip archiv, který následně ve svém počítači rozbalíte a souborem Elixir Gaming Platform Setup x.x.x.exe spustíte instalaci klienta Elixir.

Instalace nebude trvat příliš dlouho a po jejím dokončení uvidíte celé rozhraní knihovny Elixir. Zde už se stačí jen přihlásit svým herním Lightnite účtem (e-mail+heslo), který jste si vytvořili při zakoupení hry a na kartě Quick Launch máte vaši zakoupenou hru Lightnite. Stačí už jen kliknout na symbol stažení (Install) v levém dolním rohu na kartě hry, čímž se vám stáhne a nainstaluje nejnovější verze hry.

Instalaci ve svém počítači najdete v adresářové struktuře: This PC > Local Disk > Users > „Username“ > Elixir Apps

Instalace přes Steam – zastaralé, nemusí fungovat!

Předplatitelé mají ve svém webovém prostředí na stránce play.lightnite.io zpřístupněnou položku Download.

download lightnite

Po kliknutí se vám zobrazí dialog, ve kterém jste upozorněni na to, že hra Lightnite je stále ve vývoji, ať nemáte zbytečně vysoká očekávání a že se může sem tam vyskytnout nějaký bug.

Pod tímto upozorněním zaškrtnete potvrzení, že výše uvedenému rozumíte a berete ne vědomí, čímž se vám aktivuje tlačítko Download Game, které vám zobrazí aktivační klíč pro knihovnu Steam.

Pokud se vám místo klíče zobrazí chybová zpráva o vyčerpání klíčů, musíte si hru nainstalovat přes Elixir, jak je popsáno v úvodu.

steam klíč pro hru Lightnite

Klíč, který jste získali výše uvedeným způsobem nyní můžete aktivovat ve službě Steam. Pokud ještě nemáte účet na Steamu, vytvoříte si ho na adrese Register a Steam Account. Klienta služby Steam pak stáhnete na adrese Download Steam. Aktivaci klíče Lightnite můžete provést dvěma způsoby:

  1. Přímo v klientovi Steam: kliknete v levém dolním rohu na + PŘIDAT HRU
  2. Ve webovém rozhraní služby Steam po přihlášení na adrese https://store.steampowered.com/account/registerkey

V novém okně opíšete nebo vložíte vykopírovaný aktivační klíč hry Lightnite. Tlačítkem další se pak dostanete k výběru adresáře, kam se nainstaluje hra.

Po instalaci bude hra Lightnite dostupná ve vaší knihovně her.

Štosuj Saty

vyhrajte btc v lightnite

Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní nejnovější verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Se slevou navíc dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!