Jak nainstalovat Lightnite

Pokud chcete hrát hry jako jsou Lightnite, Satvival, Hodler Defense a další, za jejichž hraní dostáváte zaplaceno v BTC a NFT, musíte mít vytvořený svůj herní účet v knihovně Elixir, se kterým se pak budete přihlašovat ke všem obsaženým hrám. Účet si vytvoříte a hru Lightnite s 20% slevou zakoupíte přes tento odkaz, kde navíc dostanete 500 BTC satoshi do hry:

Kliknutí na tlačítko BUY NOW vás provede jednoduchou registrací:

Pokud ještě nemáte svůj Elixir účet, kliknete dole na „Create it here“
Stačí už jen zvolit si uživatelské jméno, zadat e-mailovou adresu a dvakrát zadat heslo. Během chvíle obdržíte e-mail, ve kterém kliknutím na ověřovací odkaz dokončíte svou registraci a vytvoříte svůj Elixir účet.
A samotné zakoupení hry Lightnite můžete provést klasickou bankovní kartou, nebo kryptoměnou bitcoin, kde máte na výběr pomalou a drahou on-chain transakci, nebo rychlou a bez poplatků přes Lightning Network.
elixir app logo

Instalace Elixir

Prakticky na všech stránkách Elixiru najdete v horní liště tlačítko Download, kterým si stáhnete klienta Elixir pro spouštění her, ve kterých se hraním vydělává krypto. Je to obdoba např. Steamu nebo Epic Game Store, avšak v této knihovně jsou pouze hry, které vás odměňují kryptoměnou za hraní.

Instalace je velice jednoduchá. Stačí uložit instalační soubor.
Instalačku už jen spustíte a za malý okamžik bude knihovna Elixir připravena ke spuštění na vašem počítači.

Instalace nebude trvat příliš dlouho a po jejím dokončení uvidíte přihlašovací rozhraní knihovny Elixir. Zde už se stačí jen přihlásit svým herním Lightnite účtem (e-mail+heslo), který jste si vytvořili při zakoupení hry. Na obrazovce Quick Launch už stačí jen kliknout na symbol stažení (Install) na kartě hry, čímž se vám stáhne a nainstaluje nejnovější verze hry.

Stačí jedno kliknutí a Lightnite se vám nainstaluje a bude připraveno ke spuštění.

Instalaci ve svém počítači najdete v adresářové struktuře: This PC > Local Disk > Users > „Username“ > Elixir Apps

Instalace přes Steam – zastaralé, nefunguje!

Předplatitelé mají ve svém webovém prostředí na stránce play.lightnite.io zpřístupněnou položku Download.

download lightnite

Po kliknutí se vám zobrazí dialog, ve kterém jste upozorněni na to, že hra Lightnite je stále ve vývoji, ať nemáte zbytečně vysoká očekávání a že se může sem tam vyskytnout nějaký bug.

Pod tímto upozorněním zaškrtnete potvrzení, že výše uvedenému rozumíte a berete ne vědomí, čímž se vám aktivuje tlačítko Download Game, které vám zobrazí aktivační klíč pro knihovnu Steam.

Pokud se vám místo klíče zobrazí chybová zpráva o vyčerpání klíčů, musíte si hru nainstalovat přes Elixir, jak je popsáno v úvodu.

steam klíč pro hru Lightnite

Proč Steam blokuje NFT hry?

Klíč, který jste získali výše uvedeným způsobem nyní můžete aktivovat ve službě Steam. Pokud ještě nemáte účet na Steamu, vytvoříte si ho na adrese Register a Steam Account. Klienta služby Steam pak stáhnete na adrese Download Steam. Aktivaci klíče Lightnite můžete provést dvěma způsoby:

  1. Přímo v klientovi Steam: kliknete v levém dolním rohu na + PŘIDAT HRU
  2. Ve webovém rozhraní služby Steam po přihlášení na adrese https://store.steampowered.com/account/registerkey

V novém okně opíšete nebo vložíte vykopírovaný aktivační klíč hry Lightnite. Tlačítkem další se pak dostanete k výběru adresáře, kam se nainstaluje hra.

Po instalaci bude hra Lightnite dostupná ve vaší knihovně her.

Lightnite od nás není za 20$, ale za 16$!

vyhrajte btc v lightnite

Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní nejnovější verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Se slevou navíc dostanete a 500 satoshi do hry!