Průvodce Covid-19 minihrou

Rychlý průvodce pro všechny, kteří chtějí začít hrát a vydělávat bitcoin hraním v Covid-19 minihře, ale nechtějí se probírat velkým množstvím informací.

  • Když odehrajete svoji první Covid-19 minihru, dostanete 100 BTC satoshi a NFT skiny podle vašeho skóre (viz. níže). Her můžete odehrát kolik chcete, ale další odměny dostanete až za další 3 hodiny. Pokud si nepamatujete čas, kdy jste hráli naposled a kdy na vás po třech hodinách čeká další odměna, dělejte si vždy screenshoty konečných výsledků. Vlevo dole je vždy uveden čas a datum.
  • Za nahrané body budete odměněni následujícími odměnami: 0-999 = Skóre je příliš nízké, zkuste to znovu. 1000-2999 = 100 satoshi a 1 common NFT. 3000-9999 = 100 satoshi a 2 common NFT. Více jak 10 000 = 100 satoshi a 3 common NFT.
  • Body za zničená nakažená místa: 10. Body za zničené zárodky: 150. Body za zabité viry: 30. Body za každou zbývající vteřinu: 75
  • Za vyhrané satoshi můžete v marketu kupovat NFT, kupovat upgrade v ostatních hrách na Elixiru, nebo si je okamžitě a bez poplatku poslat do vaší Lightning peněženky.
  • Vyhrané NFT můžete v marketu také nabídnout k prodeji a když vaši nabídku někdo koupí, získáte tak další satoshi. Je jen na vás, jakou si stanovíte cenu, musí ale být vždy o 100 satoshi vyšší nebo nižší, než je zobrazená nejnižší nabídka. 10% z hodnoty transakce si berou vývojáři Satoshi’s Games.
  • NFT skiny si samozřejmě také můžete poslat do vaší Liquid peněženky (seznam Liquid peněženek), avšak výběr je zpoplatněn částkou 2000 satoshi!

Podívejte se na video v samostatném článku, jak nahrát co nejvíce bodů.

obchodujte NFT skiny

Výdělek hraním

Knihovna Elixir je plná her, ke vyděláváte bitcoin hraním

Jak se vám líbí, že hraním Lightnite získáváte skutečné bitcoin odměny? Zakoupením hry podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!