Průvodce Covid-19 minihrou

Rychlý průvodce pro všechny, kteří chtějí začít hrát a vydělávat bitcoin hraním v Covid-19 minihře, ale nechtějí se probírat velkým množstvím informací.

UPDATE 20.9.2021: Odměna za Covid minihru je nyní fixní bez NFT nezávisle na vašem skóre!

  • Za odehranou Covid-19 minihru dostanete 10 BTC satoshi, pokud nahrajete alespoň 1000 bodů. Her můžete odehrát kolik chcete, ale další odměnu dostanete až za hodinu. Pokud si nepamatujete čas, kdy jste hráli naposled a kdy na vás po třech hodinách čeká další odměna, dělejte si screenshoty konečných výsledků. Vlevo dole je vždy uveden čas a datum.
  • Za nahrané body budete odměněni následujícími odměnami: 0-999 = Skóre je příliš nízké, zkuste to znovu. 1000-2999 = 200 satoshi a 1 common NFT. 3000-9999 = 200 satoshi a 2 common NFT. Více jak 10 000 = 200 satoshi a 3 common NFT.
  • Body za zničená nakažená místa: 10. Body za zničené zárodky: 150. Body za zabité viry: 30. Body za každou zbývající vteřinu: 75
  • Za vyhrané satoshi můžete v marketu kupovat NFT, kupovat upgrade v ostatních hrách na Elixiru, nebo si je okamžitě a bez poplatku poslat do vaší Lightning peněženky.
  • Vyhrané NFT můžete v marketu také nabídnout k prodeji a když vaši nabídku někdo koupí, získáte tak další satoshi. Je jen na vás, jakou si stanovíte cenu, musí ale být vždy o 100 satoshi vyšší nebo nižší, než je zobrazená nejnižší nabídka. 10% z hodnoty transakce si berou vývojáři Satoshi’s Games.
  • NFT je nově také možné rozebrat na fragmenty a za tyto fragmenty vymintovat lepší NFT.
  • NFT skiny si samozřejmě také můžete poslat do vaší Liquid peněženky (seznam Liquid peněženek), avšak výběr je zpoplatněn částkou 2000 satoshi!

Podívejte se na video v samostatném článku, jak nahrát co nejvíce bodů.

obchodujte NFT skiny

Výdělek hraním

Knihovna Elixir je plná her, ke vyděláváte bitcoin hraním

Jak se vám líbí, že hraním Lightnite získáváte skutečné bitcoin odměny? Zakoupením hry podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!